bez WI-FI,TV.png, 6,2kB V motýlí zahradě

UBYTOVÁNÍ V TRADIČNÍM VENKOVSKÉM STAVENÍ

Dýchne na vás atmosféra jako na prázdninách u babičky, zpět do časů, kdy se tolik nespěchalo, na vše bylo dostatek času.

zadní posezení.jpg, 31kB stěna.jpg, 20kB kuchyně.jpg, 17kB talíř.jpg, 11kB

Ubytování jsme pro vás připravili v zadní částí obytného stavení. Sestává se ze samostatné ložnice, sednice (kuchyňky s jídelnou ) a koupelny s WC a se sprchovým koutem. Ubytování je vhodné pro 2-3 lidi. Vstup je samostatný. V této zadní části stavení se též nachází Michalova masérna. Hosté mají také možnost využívat zastřešené posezení v zahradě, které jsme pojali jako venkovní obývák.

zadní posezení 2.jpg, 23kB ložnice.jpg, 25kB kuchyně 2.jpg, 26kB ložnice 2.jpg, 23kB štít domu.jpg, 22kB okno.jpg, 15kB stůl.jpg, 12kB ložnice 3.jpg, 25kB zadní posezení 3.jpg, 43kB záhon 2.jpg, 49kB kuchyně 3.jpg, 28kB vyvýšený záhon.jpg, 45kB

Celý náš prostor je energeticky čistý a vyvážený, nenachází se zde žádné geopatogenní zóny ani jiné energetické zátěže. Prostor byl proměřen Janem Betkem (www.homosignum.cz).

cenník.png, 791kB

Pobyt s domácím mazlíčkem po telefonické domluvě. Jelikož náš prostor s námi sdílí 14 zvířátek a je to také jejich prostor.

Příjezd jsme ponechali tradičně od 14:00 a odjezd do 10:30 hod

Rádi bychom na tomto místě upozornili, že není k dispozici televize (ani my ji nemáme) a z důvodu čistého prostředí bez moderních zátěží nemáme ani wi-fi, ani mikrovlnou troubu…. Jinak si samozřejmě rádi zjednodušíme život díky pokroku, ale ne na úkor prostoru či zdraví.